Çekmeköy / İstanbul konaklama / kiralık daire / mobilyalı kiralık daire / Ümraniye satılık daire / Ümraniye /konaklama
x

HİZMETLERİMİZ

Şehrin içinde, metro ve ulaşım ağlarına, Özyeğin, Medipol ve İstinye Üniversitesi Çekmeköy kampüsüne, alışveriş merkezlerine yakın bir lokasyonda, her detayı özenle tasarlanmış konaklama ve yaşam merkezi ZİN D Home ÇEKMEKÖY; kısa, orta ve uzun vadeli ikamet ve kiralama imkânı veren 5 yıldızlı otel konforunda, özel, nezih, temiz ve huzurlu bir aile ortamı sunmak için siz değerli misafirlerini bekliyor.

AKILLI EV TEKNOLOJİSİ

ZİN D HOME'da, optimize edilmiş teknolojik bina sistemi ile akıllı ev teknolojisinin konforunun ve üst düzey güvenliğin içinde yaşarsınız.

TEMİZLİK VE RESEPSİYON HİZMETİ

Günün her anında ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bulunan ekibimiz, kendinizi konforlu hissetmeniz için elinden geleni yapmaya hazır.

YÜKSEK HIZDA Wİ-Fİ HİZMETİ

Çağımızın en büyük ihtiyacı yüksek hızlı internet bağlantısı sayesinde, hem günlük iş takibinizi yapabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.


KAHVALTI SERVİSİ HİZMETİ

Günün en önemli öğünüyle güne daha hızlı ve keyifli başlayabilmeniz için kahvaltı servis hizmetimizle yanınızdayız.
 

* Extra ücrete tabiidir.

KURU TEMİZLEME HİZMETİ

Günün en önemli öğünüyle güne daha hızlı ve keyifli başlayabilmeniz için kahvaltı servis hizmetimizle yanınızdayız.
 

* Extra ücrete tabiidir.

TRANSFERLER

Dilediğiniz gün ve saatte rezervasyon yaptırarak, anlaşmalı olduğumuz acentalar aracılığıyla her türlü transfer ihtiyacınızı gerçekleştiriyoruz.

* Extra ücrete tabiidir.


KAPALI YÜZME HAVUZU

Dört mevsim yüzme olanağı sunan kapalı yüzme havuzumuz sayesinde güne daha dinç başlama ayrıcalığı, evinizin hemen altında...

FİTNESS SALONU

Yoğun iş hayatının arasında spora gitmekte zorlanıyorsanız, ZİN D HOME'un fitness salonu size göre. Sporla dolu bir hayata kavuşmak, artık hayal değil.

SAUNA

ZİN D HOME'un saunasında, hem vücudunuzu hem zihninizi tazeleyerek yaşamınızda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.